Close

09.08.2017

Будівницвто нового житлового кварталу “Сонячна Оселя”

В першому новому будинку ЖК “Сонячна Оселя” буде надане соціальне житло для героїв війни.

Мрії сімей воїнів АТО та воїнів-інтернаціоналістів про власне житло чи земельну ділянку починають здійснюватися.
Герої та їх сім’ї отримають двокімнатні квартири в новобудові.
Замовником та виконавцем цього будівництва являється Бучанське підприємство ПрАТ «Меліоратор».

sonyachna-oselya-v-buchi

Нині вже йде будівництво. Квартал втричі більший за «Паркову оселю». За 15 місяців у планах забудовників здати перші будинки і оселити у них інвесторів, героїв, захисників. Зусилля проектантів й будівельників спрямовані на те, щоб побудувати ще кращий квартал. Паралельно з багатоповерхівками будуватимуться і дитячий садочок, і паркінги, і стоянки, і парки, і озеро, і фонтани, і бювет чистої води.

ЖК «Сонячна Оселя» знаходиться в м. Буча та буде складатися з сімнадцяти десятиповерхових цегляних будинків. На сьогоднішній день одночасно будуються три будинки по вулицям Івана Кожедуба, Алли Горської та Миколи Мозгового. Термін здачі в експлуатацію цих будинків — травень 2018 р.
В наших квартирах Вам буде тепло, комфортно та затишно! Ми будуємо будинки з червоної цегли, товщина стіни 51 см, утеплення мінеральною ватою. Фасади декоративно оздоблені та створюють собою єдиний архітектурний ансамбль. В кожній квартирі є індивідуальне опалення та встановленно двоконтурний газовий котел. Вікна металопластикові – двокамерний склопакет, підлога – цементна стяжка, вхідні металеві двері.
У Вас є можливість обрати найзручніший варіант квартири. Однокімнатні – 7 видів від 39 до 52 м2, двокімнатні – 4 види від 54 до 66 м2, трикімнатна – 76 м2. Дворівневі квартири — 12 видів 1,2,3 – кімнатних квартир, площею від 52 до 88 м2.
Комерційна нерухомість розташована в цокольному та на першому поверсі. В цокольному поверсі є вікна і там досить світло. Є можливість придбати двоповерхову комерційну нерухомість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *