Close

09.08.2017

ПрАТ «Меліоратор» святкує 80-річчя

На честь 80-річчя заснування ПрАТ “Меліоратор” 15 липня урочисто відкрито третю чергу житлового комплексу “Паркова Оселя”.

Витоком Акціонерного Товариства «Меліоратор» є машино-тракторна станція, заснована ще у 1937 році. Безсумнівним є той факт, що підприємство у ті роки дало поштовх розвитку самої Бучі. Свого часу меліоратори допомагали формуватися населеному пункту, створюючи умови для розширення простору для життя і праці людей на раніше непридатних для цього землях. Та що населеному пункту – усій Київській області! Це був справжній гігант у сфері осушення і зрошення сільськогосподарських угідь.

Змінилися часи. Змінилися і акценти. Та це не завадило підприємству жити у ритмі потреб Бучі. На рахунку ПрАТ “Меліоратор” протягом останніх двадцяти років будівництво двох стадіонів у місті, створення підземного переходу через трасу Київ – Ковель і багатьох інших об’єктів у регіоні і столиці. А перлиною, вважає колектив, є Бучанський міський парк, де були проведені масштабні меліоративні роботи. Наразі водна артерія – канал із золотими рибками, а також штучне озерце, слугують прикрасою зеленої оази Бучі. Доклали своїх рук працівники “Меліоратору” і до облаштування озера поблизу парку, яке наразі є улюбленим місцем відпочинку містян і гостей Бучі.
Новосілля у “Парковій Оселі”

Саме такий настрій панував 15 липня біля нового будинку третьої черги житлового масиву “Паркова Оселя”, де ПрАТ “Меліоратор” зустрічав нових господарів квартир. Судячи з кількості усміхнених і задоволених облич, які були присутні на урочистостях, атмосфера затишку і тепла царюватиме у новому будинку.

Про те, що у Парковій Оселі буде жити багато молодих сімей, свідчать зграйки діточок, які швидко здружилися і вже гралися на облаштованому дитячому майданчику із штучним трав’яним покриттям. Завдяки дітям і батьки перезнайомилися в очікуванні урочистої частини, стилізованої під справжнє українське новосілля.

В ОСНОВІ УСПІХУ — ЛЮДИ

Отже, за ці роки зроблено багато добрих і непересічних за цінністю для міста справ. Як і будівництво комфортабельних і сучасних житлових комплексів, зокрема масив «Почаївський» на порядку денному – «Паркова Оселя» і «Сонячна Оселя». Треба зазначити, що житлове будівництво, як напрямок діяльності підприємства, виокремилося ще у 70-ті роки. В той час керівництво «Меліоратора» подбало про свій колектив і розпочало зведення багатоквартирних будинків. У них і зараз мешкають тепер уже бучанці, які юними спеціалістами приїздили на постійну роботу. Для багатьох тут розпочалося їхнє трудове життя, багато хто створив сім’ї, а наразі вже має і онуків. 25% усього житлового фонду міста Буча зведено колективом підприємства.

Як каже голова наглядової ради ПрАТ «Меліоратор» Василь Яцюк, найцінніше, що нам вдалося зберегти протягом усіх складних десятиліть – це колектив професіоналів.
Уцьому можна було пересвідчитися під час урочистостей, присвячених 80-річчю ПрАТ «Меліоратор» і принагідно запуску ІІІ-ої черги житлового комплексу «Паркова Оселя». Того дня вздовж дороги, що веде на будівельний майданчик четвертої і п’ятої черг житлового комплексу, вишикувалася колона автотехніки підприємства, яку представляли самі працівники. Автокрани, екскаватори, вантажівки… А поруч з ними ошатні і привітні приборкувачі цих залізних коней. У розмові з’ясувалося, що увесь колектив автотранспортної колони – це робітники, що від тридцяти і більше років віддали підприємству, з яким поріднилися. Найстаршому із них, Івану Альощенку, – майже 70. І не збирається поки йти на заслужений відпочинок, навпаки каже, що йому легко працюється. Під час урочистої частини була вручена подяка Івану Іванову.

З 1979 року, як прийшов з армії, він так і не шукав деінде кращої долі – все життя за кермом. А отриману подяку вважає знаком довіри усьому колективу механізованої колони. До неї останнім часом влилася і молода кров – 23-річний Олексій Іванов. Він сподівається, що так, як і його дорослі колеги, пропрацює на підприємстві не один десяток років. Він навіть пофантазував: «Уявіть, що років так за тридцять я їхатиму із своїми онуками Бучею і буду з гордістю показувати: ось результат моєї праці, вказуючи на будинки і споруди, де вирує життя».

Колектив ПрАТ «Меліоратор» – це величезне об’єднання фахівців у різних сферах капітального будівництва, і кожен відчуває відповідальність за виконану роботу в однаковій мірі, як і підрядні організації. Всі, хто працював над втіленням у життя новобудови, були відзначені цього дня подяками керівництва підприємства. У чисельному ряду найкращихі начальник будівельної дільниці Вадим Бурлаченко. Саме від нього пролунали слова: «Ми – люди і тому, щоденно працюючи, пам’ятаємо: мешканець, який заселився у квартиру, має ті самі вимоги до комфорту, як і кожен з нас. Тому і будуємо, як для себе і своїх дітей».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *