Close

14.09.2017

Шановні бучанці та гості міста!

16 – 17 вересня ми святкуємо 116-річницю нашого міста Буча!
Вперше в письмових джерелах топонім «Буча» згадується в 1630 році в стосунку до села Яблунька, що розташувалось на лівому березі річки Буча.

Сьогодні є ми з вами, є наше місто, є вільна Україна, про яку мріяло не одне покоління, і є розуміння, що кожна наша дія – це чергова сторінка в історії цього прекрасного міста.

Наше мальовниче чудове місто має цікаву історію і, впевнений, матиме прекрасне щасливе майбутнє. Бо живуть в ньому гарні люди, справжні патріоти, для яких любов до своєї малої Батьківщини не просто слова, а щоденна праця на благо рідної землі.
В наш час, найбільша конкуренція в світі є за людей. Ані кордони, ані мовні бар’єри, ніщо зараз не стримує людину у виборі місця проживання. Робота і перспектива росту, освіта, комунальний комфорт та приємна атмосфера – це ті складові речі, які змушують людей залишатись в місті або заохочують переїжджати до нього з інших міст. Саме тому ПрАТ «Меліоратор» стільки часу приділяє будівництву комфортного та затишного житла для людей! Побажаємо щасливих подій для Вас, мешканців міста Буча, економічного та соціального розвитку, процвітання, успіхів у всіх майбутніх починаннях. Нехай добро, достаток, злагода та мир живуть на кожній вулиці та у кожному домі.

Зі святом міста Вас. І нехай Господь Бог та керівництво міста тримають опіку над нашою громадою.
Слава Бучі, Слава Україні!

 Яцюк Василь Петрович

 Голова наглядової ради

 ПрАТ «Меліоратор»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *