Close

29.08.2018

Чемпіонат Київської області 15-й тур

ПрАТ «Меліоратор» відоме своїм багаторічним досвідом роботи у сфері меліорації та будівництві житла.

Але час диктує свої життєві корективи, розвивається рідне місто Буча, інфраструктура міста, соціальні сфери життя, і важливу складову для міста загалом, і для компанії «Меліоратор», зокрема, відіграє розвиток молодого покоління: їх інтереси, вподобання, захоплення.

Саме з пропозицією представляти інтереси міста Буча, звернулося керівництво футбольного клубу «Меліоратор». І почалася нова сторінка в історії …

ПрАТ «Меліоратор» виступає спонсором футбольного клубу «Меліоратор» Буча, який приймає участь у Чемпіонаті Київської області з футболу. Клуб досить швидко розвивається, до команди приєдналися справні футбольні професіонали, серед яких: Олександр Алієв( гравець національної збірної України, київського «Динамо», нині гравець «Меліоратор» Буча, Степан Рижук, гравець ФК «Нива» Тернопіль, ФК «Інгулець» Петрове, ФК «Поділля» Хмельницький, Юрій Яковчук, голкіпер команди «Меліоратор», вихованець «Динамо» Київ, грав за «Динамо-3», «ЦСКА» Київ, «Арсенал» Біла Церква. Головний тренер команди – Олег Турський, колишній гравець «Дніпро-2» Дніпропетровськ, «Арсенал» Харків, «Динамо» Симферопіль, «Олімпія» Молдова. Ми сподіваємося, що це гідний приклад молодому бучанському поколінню, адже саме для юних бучанців та юнаків об’єднаної громади буде створена футбольна академія «Меліоратор», яку очолить Олександр Алієв, Степан Рижук та інші.

Приємно, відзначити, що в першій грі другого кола Чемпіонату Київської області, наша команда виборола перемогу 5:3, обігравши суперників ФК ДГ «Шевченківське».

З вірою в команду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *