Close

Житловий квартал "Сонячна оселя" - НЕРУХОМІСТЬ КОМФОРТ КЛАСУ

Висока якість будівництва та зручне розташування.

Мрію втілюємо у життя!

Від 16 000 грн/м2

Консультація менеджера

Житловий квартал "Сонячна оселя" це:

Надійний забудовник

Забудовником та Генеральним підрядником з виконання проекту є досвідчена будівельна організація ПрАТ “Меліоратор”. Компанією реалізовано та введено в експлуатацію ЖК “Почаївський” та ЖК “Паркова Оселя”, а також виконано багато будівельних проектів у м.Буча та по Київській області.

Висока якість будівництва

Житловий Квартал “Сонячна Оселя” знаходиться в м.Буча, вул. Івана Кожедуба, 8Б.  Житлові будинки ми будуємо з червоної цегли, з поквартирним індивідуальним опаленням. Фасади будинків декоративно оздоблені та створюють собою єдиний архітектурний ансамбль.

Буча - місто втілення мрій

Буча – комфортне, сучасне, екологічно чисте місто, розташоване всього в 12 км від Києва. Місто має розвинену соціальну та транспортну інфраструктуру. Буча – це місто парків. Саме тут розташований відомий  Бучанський міський парк площею 52 га, де часто проходять музичні фестивалі та спортивні змагання. 

Наші переваги

Розстрочка! Всі сплати від інвесторів приймаються через банк на рахунок юридичної особи!
Квартал з власною комплексною інфраструктурою. Комерційні приміщення - цокольний та 1 поверх
Великий вибір планувань квартир. 1,2,3 - кімнатні та дворівневі квартири.
Поряд розташована школа та дитячий садок. В місті Буча є гімназія та ВУЗ
Будинки з червоної цегли з індивідуальним поквартирним опаленням
Поряд розташований парк та зона відпочинку з озером
Пішохідна зона у дворах. Паркінг - наземний та гостьовий.
Зручна транспортна доступність. Квартал розташований між двома містами - Буча та Ірпінь
Заповніть форму та задайте питання менеджеру

ЖК «Сонячна Оселя»

ЖК «Сонячна Оселя» знаходиться в м. Буча та буде складатися з п’ятнадцяти десятиповерхових цегляних будинків. На сьогоднішній день одночасно будуються три будинки по вулицям Івана Кожедуба, Алли Горської та Миколи Мозгового. Термін здачі в експлуатацію цих будинків — 2020 р.

В наших квартирах Вам буде тепло, комфортно та затишно! Ми будуємо будинки з червоної цегли, товщина стіни 51 см. Фасади декоративно оздоблені та створюють собою єдиний архітектурний ансамбль.  В кожній квартирі є індивідуальне опалення та встановленно двоконтурний газовий котел. Вікна металопластикові – двокамерний склопакет, вхідні металеві двері. 

У Вас є можливість обрати найзручніший варіант квартири. Однокімнатні – 7 видів від 39 до 52 м2, двокімнатні – 4 види від 54 до 66 м2, трикімнатна – 76 м2. Дворівневі квартири — 12 видів 1,2,3,4 – кімнатних квартир, площею від 52 до 117 м2.

Комерційна нерухомість розташована в цокольному та на першому поверсі. В цокольному поверсі є вікна і там досить світло. Є можливість придбати двоповерхову комерційну нерухомість.

Зручна транспортна доступність

Житловий Квартал “Сонячна Оселя” має гарне географічне розташування, між двома містами – Буча та Ірпінь. Комплекс знаходиться не далеко від зупинки електрички, але і не зовсім поруч, що дуже комфортно. 

В межах 5-10 хвилин розташовані автобусні зупинки маршрутів:

  • №3 (Буча – Ірпінь)
  • №422 (Буча – Київ, ст.м. Академмістечко)
  • №421 (Буча – Київ, ст.м. Героїв Дніпра)
  • №381 (Буча – Київ, ст.м. Академмістечко)
  • Зупинка електропоїздів до м.Київ (ст. Святошин та ст. Київ-Пасажирський) в 10-12 хв від будинків. До ст. Святошино їхати – 20 хв, до ст. м. Вокзальна – 30 хв.

Автомобілем до Києва: через Варшавську трасу – 18км, через Ірпінь Новою трасою – 16км, через смт. Стоянку Житомирською трасою – 20км. Києва можна дістатися за 15-20 хв.

Комплексна інфраструктура

При розробці проекту Кварталу, архітекторами було передбачено концепцію розвитку комплексної інфраструктури. Прибудинкова територія розділена на зони для пішоходів та окремо для автомобілів. Для власників авто передбачено будівництво підземних паркінгів, а над ними розташовані дитячі та спортивні майданчики, квітники та зони відпочинку.

На території ЖК “Сонячна Оселя” заплановані магазини, аптеки, кав’ярні, відділення банку, салони краси та пішохідний бульвар. Передбачено будівництво дитячого садочку на 240 місць, поряд розташована школа №3. В місті Буча є гімназія, школа з поглибленим вивченням іноземних мов та ВУЗ.  Недалеко від кварталу розташовані магазини Новус, Нова Лінія, ТЦ Жираф, ТЦ Соборний, ТЦ Буча Пасаж. 

Поруч з Житловим Кварталом “Сонячна Оселя” є парк та озеро. Компанією “Меліоратор” буде проведено благоустрій та облаштовано території навколо озера для відпочинку.

Вигідні умови придбання

У покупців ЖК «Сонячна Оселя» є можливість скористатися розстрочкою від забудовника.

  • без підвищення вартості квадратного метра
  • мінімальний перший внесок – 30%
  • термін розстрочки до 12 місяців

Індивідуальний підхід! Мрію втілюємо у життя!

Планування квартир

Великий вибір планувань дозволить кожному покупцеві обрати для себе найкращий варіант.

Заповніть форму на перегляд

ЖК "Сонячна оселя" — житловий квартал комфорт - класу

Місто Буча, вул. Івана Кожедуба, 8Б

Житловий Квартал «Сонячна Оселя» буде складатися з п’ятнадцяти десятиповерхових цегляних будинків. На сьогоднішній день одночасно будуються три будинки по вулицям Івана Кожедуба, Алли Горської та Миколи Мозгового. Термін здачі в експлуатацію цих будинків — 2020 р.

Ми будуємо будинки з червоної цегли, товщина стіни 51 см, які утеплюються мінеральною ватою.  Кожна квартира має індивідуальне опалення та встановленно двоконтурний газовий котел. Вікна металопластикові з двокамерними склопакетами, вхідні металеві двері. 

 Ви можете обрати найзручніший варіант планування квартири та поверху. Однокімнатні – 7 видів від 39 до 52 м2, двокімнатні – 4 види від 54 до 66 м2, трикімнатна – 76 м2. Дворівневі квартири — 12 видів 1,2,3, 4 – кімнатних квартир, площею від 52 до 117 м2. 

Прибудинкова територія розділена на зони для пішоходів та окремо для автомобілів. Для власників авто будуються підземні паркінги, а над ними будуть розташовані дитячі та спортивні майданчики, квітники та зони відпочинку.

На території заплановані магазини, аптеки, кав’ярні, відділення банку, салони краси та пішохідний бульвар. Передбачено будівництво дитячого садочку на 240 місць, поряд розташована школа №3. В місті Буча є гімназія, школа з поглибленим вивченням іноземних мов та ВУЗ, басейн та тенісні корти.

Поруч з Житловим Кварталом “Сонячна Оселя” є парк та озеро. Компанією “Меліоратор” буде проведено благоустрій та облаштовано території навколо озера для відпочинку.

Комерційна нерухомість розташована в цокольному та на першому поверсі. В цокольному поверсі є вікна і там досить світло. Є можливість придбати двоповерхову комерційну нерухомість.

В наших квартирах Вам буде тепло, комфортно та затишно!

Ціна — від 16 000 грн/м2

Відділ продажу ПрАТ “Меліоратор”

+38 (063) 190-74-17 
+38 (067) 447-31-31