Close

ЖК "Сонячна оселя" — житловий квартал бізнес - класу

Місто Буча, вул. Івана Кожедуба, 8Б

Житловий Квартал «Сонячна Оселя» буде складатися з сімнадцяти десятиповерхових цегляних будинків. На сьогоднішній день одночасно будуються три будинки по вулицям Івана Кожедуба, Алли Горської та Миколи Мозгового. Термін здачі в експлуатацію цих будинків — 2018 р.

Ми будуємо будинки з червоної цегли, товщина стіни 51 см, які утеплюються мінеральною ватою.  Кожна квартира має індивідуальне опалення та встановленно двоконтурний газовий котел. Вікна металопластикові з двокамерними склопакетами, вхідні металеві двері. 

Ви можете обрати найзручніший варіант планування квартири та поверху. Однокімнатні – 7 видів від 39 до 52 м2, двокімнатні – 4 види від 54 до 66 м2, трикімнатна – 76 м2. Дворівневі квартири — 12 видів 1,2,3 – кімнатних квартир, площею від 52 до 88 м2.

Прибудинкова територія розділена на зони для пішоходів та окремо для автомобілів. Для власників авто будуються підземні паркінги, а над ними будуть розташовані дитячі та спортивні майданчики, квітники та зони відпочинку.

На території заплановані магазини, аптеки, кав’ярні, відділення банку, салони краси та пішохідний бульвар. Передбачено будівництво дитячого садочку на 240 місць, поряд розташована школа №3. В місті Буча є гімназія, школа з поглибленим вивченням іноземних мов та ВУЗ, басейн та тенісні корти.

Поруч з Житловим Кварталом “Сонячна Оселя” є парк та озеро. Компанією “Меліоратор” буде проведено благоустрій та облаштовано території навколо озера для відпочинку.

Комерційна нерухомість розташована в цокольному та на першому поверсі. В цокольному поверсі є вікна і там досить світло. Є можливість придбати двоповерхову комерційну нерухомість.

В наших квартирах Вам буде тепло, комфортно та затишно!

Ціна — від 11 900 грн/м2

Відділ продажу ПрАТ “Меліоратор”

066-215-62-41

068-507-57-29 (Viber)

Сайт ЖК "Сонячна оселя"

Планування квартир

Великий вибір планувань дозволить кожному покупцеві обрати для себе найкращий варіант.